Kategorie

Slevy

Dodací a platební podmínky

Doba dodání zboží:

Zboží expedujeme zpravidla následující pracovní den (v případě větší objednávky až 3-5 dnů)

společnost PPL CZ s.r.o . 
Řidič vás bude v den doručení zásilky telefonicky kontaktovat, aby s vámi domluvil podrobnosti předání, čas doručení, výši dobírky atd.

Česká pošta : 
Balík na poštu nebo Balík do ruky – o
 možnostech vyzvednutí vaší zásilky na vybrané poště jste informováni prostřednictvím SMS nebo emailem v den odeslání zásilky  a také v den uložení zásilky na vybrané poště. U Balíku Do ruky do 30 kg nabízí doručení i v sobotu, neděli a státem uznaných svátků. Informaci o doručení dostanete pomocí SMS či e–mailu tzv. eDodejka. Pokud adresát není doma, navštíví vás znovu v termínu, který vám vyhovuje. V ceně služby je zahrnuta odpovědnost za ztrátu, poškození nebo úbytek obsahu balíku až do výše 50 000 Kč. Pokud si zásilku nevyzvednete do 7 dní, je automaticky odesílána zpět odesílateli.Za opětovné zaslání účtujeme poštovné.


Prodávající nezodpovídá za prodlení dodávky zboží způsobené přepravcem. Místem dodání zboží je adresa uvedená odběratelem v objednávce. Vlastnické právo k výrobkům přechází na odběratele úplným zaplacením kupní ceny.Způsob úhrady:

1.Dobírkou
1. Dobírkou

- úhradou přímo přepravci (PPL dobírka nebo Česká pošta: balík do ruky nebo balík na poštu), daňový doklad přiložen ke zboží.

Při objednávce zboží nad 2.000,-Kč bez DPH po slevách      poštovné a balné neúčtujeme.

2.Bankovním převodem

-  úhradou převodem na bankovní účet Darius Lev – Lion, s.r.o. Po potvrzení objednávky vám zašleme emailem zálohovou fakturu s platebními údaji. Po úhradě faktury a připsání částky na náš účet, vystavíme daňový doklad k přijaté platbě a konečnou fakturu a zboží vám odešleme. Při objednávce zboží nad 2.000,-Kč bez DPH poštovné a balné neúčtujeme.

    Při platbě bankovním převodem požadujeme:

    a) fakturu uhradit nejpozději v den splatnosti, tedy v daném termínu.


    b) v případě nedodržení splatnosti uhradí dlužník penále 0,1% z dlužné částky za každý den prodlení. Následné objednávky dlužníků budou až do  vyřešení upomínkového řízení řešeny výhradně platbou v hotovosti bez poskytnutí slev. Bude-li zahájeno upomínací řízení, uhradí dlužník veškeré poplatky tohoto řízení. Fakturované zboží zůstává až do úplného vyřešení majetkem firmy LEV.


3. Při osobním odběru

- platba pouze v hotovosti

Ceny poštovného:

PPL CZ s.r.o  a to ve dvou variantách:

  • dobírka – platba při převzetí zboží – cena poštovného 130 Kč, dodání 1-2 dny, podle množství objednaného zboží
  • platba bankovním převodem (předem) – cena poštovného 89 Kč – po potvrzení objednávky vám zašleme emailem zálohovou fakturu s platebními údaji. Po úhradě faktury a připsání částky na náš účet, vystavíme daňový doklad k přijaté platbě a konečnou fakturu a zboží vám odešleme.

Česká pošta s.p. – dobírka balík do ruky a balík na poštu – cena poštovného 206 Kč

Zásilkovna

  • platba bankovním převodem (předem) – cena poštovného 60 Kč – po potvrzení objednávky vám zašleme emailem zálohovou fakturu s platebními údaji. Po úhradě faktury a připsání částky na náš účet, vystavíme daňový doklad k přijaté platbě a konečnou fakturu a zboží vám odešleme.

Při objednávce zboží nad 2.500,-Kč bez DPH poštovné a balné neúčtujeme.